O nás

Společnost NANO 4 SOLUTION s.r.o na Slovensku je partner pro vás, který vám vyškolí pracovníky pro aplikaci, dodá celou škálu produktů FN, zajistí technickou podporu, případně provede aplikaci produktů FN ve vašich vnitřních i vnějších prostorech, včetně bazénů.

Technologie FN NANO je 10ti letou praxí ověřena v USA, má ohromný význam v době pandemií způsobených viry nebo bakteriemi. Má ohromný vliv také jako prevence.

Společnost NANO 4 SOLUTION je dceřinou společností mateřské společnosti Allinex, která sídlí v Praze a je držitelem licence FN NANO technologií pro území celé Slovenské republiky.

Společnost Allinex má zkušený management. Právě díky němu působí na trhu již více než 20 let, a to především v oboru stavebnictví, developerských projektů a facillity managementu. Firma NANO 4 SOLUTION byla založena Ing.Peterem Kuchárem a Mgr. Jánem Dudášem.

Naše vize je vybudovat pod společností NANO 4 SOLUTION distribuční sít v tomto oboru, prosadit na trhu produkty FN NANO jako jedno z nejúčinnějších řešení proti virům a baktérií, jako nejúčinnější čističku vzduchu, jako zdravotně nezávadnou technologii pro dokonalou prevenci a život v čistém vzduchu.

Ani v 21 století nebudeme žít bez virů a baktérii, ale budeme spokojeně žít za pomoci technologie FN NANO.

In. Peter Kuchár
Managing partner společnosti ALLINEX
společnosti NANO 4 SOLUTION

Mgr. Ján Dudáš
Managing partner společnosti
NANO 4 SOLUTION

Napište nám

Sečtěte a zaokrouhlete (40.1 + 33.9) *

Sečtěte a zaokrouhlete (23.5 + 28.8) *

Nahoru